Lomina Fecal Occult Blood Rapid Test Prevention Screening

Neohodnoceno
 
  • 1 z 3
 

Lomina Fecal Occult Blood (FOB) Test je rychlotest, který kvalitativně detekuje nízké hladiny okultní krve ve stolici.

Balení: 1 ks 

Pro množstevní slevy nás kontaktujte.

Dostupnost Na dotaz
Cena 169,42 Kč bez DPH
205 Kč / ks
Kód produktu 8940
Značka LOMINA
Kategorie IVD TESTY
Položka byla vyprodána...
 

Test využívá je založen na principu dvojité protilátky, který selektivně detekuje fekální okultní krev v koncentraci 50 ng/ml nebo vyšší, resp. 6 μg/g stolice. Na rozdíl od guajakových testů navíc přesnost testu není ovlivněna stravou pacientů.

Lomina Fecal Occult Blood (FOB) Test je kvalitativní membránový imunoanalytický test s laterálním průtokem pro detekci lidské okultní krve ve stolici. Membrána je v testovací oblasti proužku předem potažena protilátkou anti-hemoglobinu. Směs stolice a reagentu migruje po membráně, kde dochází k imunochemické reakci v průběhu kapilární migrace a reaguje s anti-hemoglobinem na membráně a vytváří barevný proužek. Přítomnost barevného proužku v testovací oblasti znamená pozitivní výsledek, zatímco její nepřítomnost znamená negativní výsledek. Jako kontrola postupu se v kontrolní oblasti vždy objeví barevný proužek, který indikuje, že byl přidán správný objem vzorku a došlo k aktivaci membrány.

Doba provedení testu: 5 min IVD kategorie: IVD ostatní Sensitivita: 98.40% (95%CI: 91.60%-100%) Specificita: 99.30% (95%CI*: 97.80%-99.80%) Přesnost: 99.10% (95%CI*: 97.80%-99.80%)

Příbalový leták CZ

Certifikát o shodě