Frankovka "Duel dub"

1 hodnocení
 
 

Seznamte se s atraktivní Frankovkou ve vysokém přívlastku, jež byla vyrobena tradičním způsobem nazráváním ve velkém dubovém nevypáleném sudu o objemu 5000 litrů.

Víno vyzrálo do krásy a ušlechtilosti. Po přivonění oceníte příjemnou a bohatou vůni po švestkovém kompotu nebo povidlech. V ústech je víno tělnaté, harmonické, čisté, s líbivou tříslovinou a s příchutí po kvalitní hořké čokoládě v dochuti.

  • Šarže: 5104
  • Objem: 0,75 l
  • Ročník: 2015
Dostupnost Na dotaz
Cena 231,40 Kč bez DPH
280 Kč / ks
Kód produktu 6636
Značka Znovín Znojmo, a.s.
Kategorie Výběr z hroznů
Položka byla vyprodána...
 

Seznamte se s atraktivní Frankovkou ve vysokém přívlastku, jež byla vyrobena tradičním způsobem nazráváním ve velkém dubovém nevypáleném sudu o objemu 5000 litrů. Víno vyzrálo do krásy a ušlechtilosti. Po přivonění oceníte příjemnou a bohatou vůni po švestkovém kompotu nebo povidlech. V ústech je víno tělnaté, harmonické, čisté, s líbivou tříslovinou a s příchutí po kvalitní hořké čokoládě v dochuti. Můžete podávat například k hovězímu masu nebo zvěřině. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci. Na etiketě je použito dílo malíře Jiřího Slívy s názvem „Duel“ ze sbírky obrazů Znovínu v Louckém klášteře ve Znojmě.

Barva vína červené
Kategorie suché
Objem 0,75 l
Odrůda Frankovka
Přívlastek výběr z hroznů
Ročník 2015
Šarže 5104
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.