Datle 250g

1 hodnocení
 
 

Dietetická hodnota je ve vysokém obsahu ovocného cukru, vysokém množství vlákniny a celulózy. Používají se při nechutentsvích, nemocech žaludku a střev, při zácpě. Jsou vhodné při nemocech jater, menších poškozeních jaterních buněk. Vhodné jsou při chudokrevnosti.

Hmotnost: 250g

Dostupnost Na dotaz
Cena 25,22 Kč bez DPH
29 Kč / ks
Kód produktu 1619
Značka Zdraví z přírody s.r.o.
Kategorie Sušené ovoce
Položka byla vyprodána...
 

Dietetická hodnota je ve vysokém obsahu ovocného cukru, vysokém množství vlákniny a celulózy. Používají se při nechutentsvích, nemocech žaludku a střev, při zácpě. Jsou vhodné při nemocech jater, menších poškozeních jaterních buněk. Vhodné jsou při chudokrevnosti. Datle se také tradičně používají při silném suchém kašli a při zánětu průdušek. V těchto případech jsou nejúčinnější, uvaří-li se v mléku (pokud možno v rostlinném).

Datle můžeme konzumovat přímo nebo použít na oslazení kaší. V tomto případě je výborné datle pomixovat s troškou vody, protože potom bude sladká chuť v kaši rovnoměrně rozložená. Ze všech druhů sušeného ovoce lze také jednoduše připravit marmeládu: Ovoce necháme přes noc namočené ve vodě, ráno je scedíme, ale vodu si necháme. Ovoce dáme do mixéru, rozmixujeme a vodu, ve které jsme je namáčeli, použijeme na rozředění marmelády do příslušené konzistence. Nemusíme nic dalšího přidávat, jenom mažeme na chleba.

Hmotnost 0.25 kg
Datle sušené
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.