Ananas plátky 100g

1 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Ananas je tropická rostlina pocházející z Jižní Ameriky a pro svůj vzhled, výraznou chuť a vůni se mu říká krále exotického ovoce. Pro Evropu ho “objevil“ roku 1493 na ostrově Guadalupe Kryštof Kolumbus, který tento skvost dovezl na španělský královský dvůr.

Hmotnost: 100g

Dostupnost Na dotaz
Cena 30,43 Kč bez DPH
35 Kč / ks
Kód produktu 1499
Značka Zdraví z přírody s.r.o.
Kategorie Sušené ovoce
Položka byla vyprodána...
 

Ananas je tropická rostlina pocházející z Jižní Ameriky a pro svůj vzhled, výraznou chuť a vůni se mu říká krále exotického ovoce. Pro Evropu ho “objevil“ roku 1493 na ostrově Guadalupe Kryštof Kolumbus, který tento skvost dovezl na španělský královský dvůr. Plody ananasu jsou oválného nebo válcovitého tvaru a vznikají spojením bobulí ze semeníků květů. Jeho dužnina krásně voní, má unikátní sladkokyselou chuť, je bílá až žlutá a krásně šťavnatá.

Ananas plátky 100g je slazený třtinovým cukrem a uchovává si nezaměnitelné aroma čerstvých plodů a většinu jejich vitamínů a minerálů. Dá se konzumovat přímo, ale výborný je i v čaji, müsli, ranních cereáliích, kaších nebo dezertech. Okamžitě po otevření balení vás ohromí klasická vůně ananasu a navíc vás potěší, že si tímto výborným mlsáním doplníte celou řadu vitamínů a stopových prvků.

Hmotnost 0.1 kg
Ananas plátky